Redaktor Henryk Szrubarz - znany m.in. z Programu Pierwszego Polskiego Radia „Sygnałów Dnia" – zaprasza na nowy program o medycynie i zdrowiu pt. „Porozmawiajmy o... zdrowiu" emitowany od września w TVP Warszawa. Prowadzone przez niego 20-minutowe rozmowy „na żywo" - w każdy piątek o godz. 20.00 - pozwalają na ciekawe zaprezentowanie wielu istotnych zagadnień, interesujących i ciekawych dla Widzów tematów. Pierwszymi gośćmi redaktora Szrubarza były osoby współpracujące z Komitetem Nauk Klinicznych PAN prof. Wojciech Golusińki oraz prof. Henryk Skarżyński Przewodniczący Komitetu Nauk Klinicznych. Relacje z tych rozmów znajdziecie Państwo na stronie TVP Warszawa:

http://www.tvp.pl/warszawa/publicystyka/porozmawiajmy-o/wideo/13092013/12391527
http://www.tvp.pl/warszawa/publicystyka/porozmawiajmy-o/wideo/06092013/12355342

Z inicjatywy Przewodniczącego Komitetu Nauk Klinicznych PAN w kolejnych odsłonach audycji odbędą się rozmowy z następnymi Członkami tego Komitetu.

Prof. Michał Kleiber w rozmowie z redaktorem Krzysztofem Michalskim zapoczątkował zaś cykl o nauce, jej perspektywach i problemach pt. „Porozmawiajmy o... nauce"
Tę rozmowę można obejrzeć również na stornie TVP Warszawa:

http://www.tvp.pl/warszawa/publicystyka/porozmawiajmy-o/wideo/04092013/12355323

Program dociera do tysięcy mieszkańców Mazowsza, a także jest retransmitowany również w paśmie ogólnopolskim i internecie. Serdecznie zapraszamy.